UX Project Manager

Prowadź projekty, zarządzaj zadaniami zespołu i monitoruj postępy w ich realizacji.

czego możesz się spodziewać

B2B lub umowy o pracę (do wyboru)

unikalnej, niespotykanej wśród konkurencji filozofii pracy

elastycznego czasu pracy i podejścia zadaniowego do realizowanych obowiązków

współpracy z zespołem nieprzeciętnych osobowości, bardzo zaangażowanych i lubiących pracę w Mobee Dick

ludzkiego podejścia do współpracowników

nieustannego rozwoju - bardziej od Ciebie (mniej od nas) zależy, gdzie i kiedy będziesz chciał(a) się zatrzymać

Twoje zadania

samodzielnie prowadzenie projektów w roli PM (analiza potrzeb, planowanie, zarządzanie zadaniami w zespole, terminowa realizacja)

tworzenie i aktualizacja pełnej dokumentacji projektów (w tym harmonogramów i kosztorysów)

monitorowanie i cykliczne raportowanie statusu projektów

odpowiedzialność za kwalifikacja leadów (głównie pracujemy na inboundzie)

prowadzenie spotkań sprzedażowo-projektowych z klientem

rozpoznawanie potrzeb biznesowych klienta

przygotowanie ofer

Idealnie, jeśli

znasz język angielski na poziomie min. C1 (w tym biznesowe słownictwo)

znasz w praktyce metodyki prowadzenia projektów

masz doświadczenie w projektach UX lub zbliżonych

masz minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów

masz ponad rok doświadczenia w sprzedaży B2B

w swojej karierze sprzedawałeś m.in cyfrowe produkty i usługi

umiejętność pracy w interdyscyplinarnych zespołach

jesteś zorientowany/-a na rezultaty

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Google Workspace

Slack

Zoom

Asana

Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Katowice, Warszawa, zdalnie
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
B2B, UoP
Okej