Python developer

Weź udział w tworzeniu autorskiego rozwiązania do analizy użyteczności produktów cyfrowych.

czego możesz się spodziewać

Twoje zadania

Projektowanie oryginalnej, nowoczesnej i kompleksowej aplikację webową

Praca nad niezawodnością platformy i zapewnienie dostępności danych (dla analityki, modeli predykcyjnych i modeli machine learningowych),

Skalowanie rozwiązania do nowych potrzeb i funkcjonalności,

Iteracyjne testy aplikacji z użytkownikami i wprowadzenie potrzebnych zmian,

Współpraca z zespołem badawczym, zespołem analiz oraz zespołem projektanckim: współpraca w zakresie wymagań klienta dotyczących aplikacji i potrzebnych funkcjonalności, designu i wyglądu aplikacji oraz potrzebnych danych.

Idealnie, jeśli

Masz kilkuletnie doświadczenie w pracy z komercyjnymi aplikacjami webowymi

Masz silne umiejętności programowania (Python),

Masz rozeznanie i wiedzę na temat dostępnych narzędzi i możliwych rozwiązań technicznych (techstack),

Pasjonujesz się nowymi technologiami i chcesz tworzyć rozwiązania, które zmieniają świat ecommerce,

Cechujesz się dużą samodzielnością i dobrą organizacją pracy własnej,

Umiesz pracować w zadaniowym trybie pracy,

Cechuje cię sumienność, skrupulatność i przywiązanie do szczegółów,

Chętnie dzielisz się wiedzą i chcesz się rozwijać,

Mile widziana: biegłość w SQL lub PostgreSQL, znajomość frameworków Angular, Rest Framework.

I sprawnie posługujesz się

GCP

AWS

AZure Cloud

Do komunikacji używamy

Google Workspace

Slack

Zoom

Asana

Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Katowice, Warszawa, zdalnie
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
UoP
Okej