HR Business Partner

Twórz i doskonal firmowe procesy HR. Rekrutuj i wspieraj pracowników, zarządzaj talentami i planuj strukturę organizacji.

czego możesz się spodziewać

Twoje zadania

Odpowiedzialność za procesy rekrutacji, ewaluacji i onboardingu pracowników firmy,

Realizacja i dbanie o płynność procesów kadrowych – wniosków urlopowych, sporządzanie umów o pracę i współpracę,

Planowanie struktury organizacji, doradztwo dla managerów w obszarze efektywnego wykorzystania zasobów i budżetów,

Raportowanie kluczowych wskaźników HR,

Plan i analiza wynagrodzeń i zatrudnienia,

Proces komunikacji wewnętrznej,

Doradztwo i planowanie i analiza w zakresie rozwoju i szkoleń pracowników w zakresie kompetencji menedżerskich i miękkich, planów sukcesji i ocen kompetencji,

Realizacja szkoleń dla członków zespołu,

Wdrożenie obowiązujących standardów RODO w zakresie procesów HR,

Bieżące wsparcie dla kadry zarządzającej w zakresie decyzji personalnych,

Wzmacnianie kultury organizacyjnej, współpracy oraz komunikacji wewnętrznej w zgodzie z misją i wartościami organizacji;

Idealnie, jeśli

Posiadasz m.in. 2-letnie doświadczenie w roli HR BP lub pokrewnej,

Masz wiedzę i doświadczenie w ramach szeroko pojętego miękkiego obszaru HR i (badanie motywacji pracowników, ścieżki rozwoju, współpraca z biznesem, zarządzanie relacjami), oraz rozumiesz temat i przepisy kadrowe  i RODO,

Dobrze znasz język angielski (min. B2),

Cechuje Cię umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, planowania zadań oraz ustalania priorytetów,

Posiadasz wysokie zdolności interpersonalne m.in. umiejętność negocjacji i argumentacji, umiejętność budowania relacji i wywierania wpływu, umiejętności strategicznego myślenia oraz umiejętność prezentacji,

Znasz przepisy prawa pracy w zakresie niezbędnym do wykonywania pracy na tym stanowisku,

Masz doświadczenie w obszarze IT (mile widziane).

I sprawnie posługujesz się

Do komunikacji używamy

Google Workspace

Slack

Zoom

Asana

Wypełniasz aplikację na stanowisko:

Katowice, Warszawa, zdalnie

Dane osobowe

Plik PDF o maksymalnym rozmiarze 2Mb

Pytania dodatkowe

Portfolio w PDF prześlij np. na Google Drive i skopiuj link

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie!
Coś poszło nie tak... Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Spróbuj ponownie lub napisz do nas na hello@mobeedick.com!
Status rekrutacji
Otwarta
Zamknięta
Lokalizacja
Wynagrodzenie (B2B)
Wynagrodzenie (UoP)
Rodzaj współpracy
B2B
Okej