Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Wróć do listy wpisów
Ostatnia aktualizacja
27.4.2022
27/4/2022
Ocean

Choć trochę weselszych świąt, Ziemio!

W tym roku świąteczny budżet przeznaczyliśmy na pomoc w oczyszczaniu oceanów z plastikowych śmieci. Tak, wiemy, że to tylko kropla w, nomen omen, morzu potrzeb. Ale wiemy też, że liczy się każdy krok w kierunku poprawy kondycji planety.

Bartłomiej Sury

Wybraliśmy organizację 4Ocean, która od 2017 wyłowiła już ponad 3 tysiące ton śmieci z oceanów. Fundusze, które popłynełyby na świąteczne upominki trafiły na konto organizacji. Martwimy się nie tylko o wieloryby!

Ty również możesz zaangażować się w tę inicjatywę. 4Ocean pozyskuje środki na ratowanie oceanów na różne sposoby – jednym z nich jest sprzedaż gadżetów. Możesz wybierać spośród mnóstwa przedmiotów, których zakup bezpośrednio przyczyni się do oczyszczania wód ze śmieci.

Każda sprzedana bransoletka finansuje usunięcie prawie pół kilograma śmieci z oceanu i wybrzeży. Ma być nie tylko ozdobą nadgarstka właściciela, ale również przypominać o ograniczaniu plastiku w codziennym życiu i być pretekstem do rozmów o problemie i możliwych ścieżkach jego rozwiązania. Co ważne, sama bransoletka również powstała z plastiku z recyklingu. Nam najbardziej spodobała się rzecz jasna “Whale Bracelet” – W Mobee Dicku nie tylko od święta angażujemy się w działania na rzecz naszej planety. Bez względu na to, czy chodzi o wsparcie inicjatyw zwiększających świadomość społeczną takich jak Ziemianie atakują! czy ograniczanie zużycia plastiku w naszym biurze. Czujemy się odpowiedzialni za przyszłość naszej planety.

Wam również życzymy udziału w przedsięwzięciach, które zmieniają świat na lepsze, a podczas nadchodzących Świąt, odpoczynku od technologii i jak najwięcej czasu spędzonego z bliskimi.

Każda sprzedana bransoletka finansuje usunięcie prawie pół kilograma śmieci z oceanu i wybrzeży.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy
Hola, hola, to nie koniec! Dalsza część artykułu jest pod banerem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Porozmawiajmy
Hola, hola, to nie koniec! Dalsza część artykułu jest pod banerem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

PorozmawiajmyPorozmawiajmy