Do you have a question? Contact us now!

Contact Us

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
E-commerce

Wyszukiwarka na stronie internetowej – po czym poznać, że jest dobra? Sprawdzamy na przykładach z branży leasingowej

27/4/2022

Znalezienie odpowiedniego samochodu to wyzwanie, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi wybranie odpowiedniej opcji do leasingu – zgadzasz się? Cóż, całą sprawę na pewno ułatwia wyszukiwarka z dobrze zaprojektowanym user experience. Dziś opowiemy Ci dlaczego.

Przejdź do artykułu
E-commerce

Filtrowanie produktów – jak sprawić, by użytkownik szybko znalazł to, czego szuka? Sprawdzamy na przykładach z branży odzieżowej

27/4/2022

Na pewno to znasz. Masz ochotę sprawić sobie konkretny ciuch, wchodzisz na stronę popularnego sklepu i Twoim oczom ukazuje się ogrom produktów. Czy mają tu to, czego szukasz? Przejrzenie asortymentu zajmie Ci mniej więcej wieczność, czy tak? Nie, jeśli sklep ma dobrze zaprojektowane filtrowanie. Sprawdzamy, jak prezentują się rozwiązania w trzech popularnych sklepach H&M, Zara, C&A.

Przejdź do artykułu
UX Writing

Klątwa wiedzy. Jak uniknąć 3 pułapek, przez które użytkownik nie zrozumie Twoich komunikatów?

27/4/2022

„Kiedy coś wiesz, trudno sobie przypomnieć, jak to było tego nie wiedzieć”. Tak autorzy książki „Przyczepne historie" opisują zjawisko klątwy wiedzy. W tym artykule znajdziesz konkretne przykłady, które pokazują, jak radzić sobie z klątwą wiedzy podczas projektowania tekstu interfejsu.

Przejdź do artykułu
E-commerce

Przyszłość polskiego sektora bankowego. Prognozy liderów rynku

27/4/2022

To nie zdarza się często – przedstawiciele polskiego sektora finansowego z pięciu wiodących instytucji spotkali się podczas panelu zorganizowanego przez zespół Mobee Dicka. Wspólne wnioski uczestników dyskusji to lektura obowiązkowa dla każdego, kto tworzy usługi cyfrowe dla świata finansów.

Przejdź do artykułu
Design Culture

O obiektywności w projektowaniu

27/4/2022

Nasze decyzje wpływają na życie użytkowników – projektujemy przedmioty, usługi, informacje i zachowania. Nie powinniśmy robić tego w sposób subiektywny, mimo że żyjemy w świecie pełnym subiektywizmu. Sposób, w jaki postrzegamy rzeczywistość, jest wysoce osobisty; myślimy i działamy pod wpływem impulsu. Wynikiem takich działań są m.in. dysproporcje społeczne oraz pogarszający się stan środowiska naturalnego.

Przejdź do artykułu