Szukasz czegoś konkretnego?

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
E-commerce

Wyszukiwarka na stronie internetowej – po czym poznać, że jest dobra? Sprawdzamy na przykładach z branży leasingowej

27/10/2021

Znalezienie odpowiedniego samochodu to wyzwanie, zwłaszcza kiedy w grę wchodzi wybranie odpowiedniej opcji do leasingu – zgadzasz się? Cóż, całą sprawę na pewno ułatwia wyszukiwarka z dobrze zaprojektowanym user experience. Dziś opowiemy Ci dlaczego.

Przejdź do artykułu
E-commerce

Filtrowanie produktów – jak sprawić, by użytkownik szybko znalazł to, czego szuka? Sprawdzamy na przykładach z branży odzieżowej

27/10/2021

Na pewno to znasz. Masz ochotę sprawić sobie konkretny ciuch, wchodzisz na stronę popularnego sklepu i Twoim oczom ukazuje się ogrom produktów. Czy mają tu to, czego szukasz? Przejrzenie asortymentu zajmie Ci mniej więcej wieczność, czy tak? Nie, jeśli sklep ma dobrze zaprojektowane filtrowanie. Sprawdzamy, jak prezentują się rozwiązania w trzech popularnych sklepach H&M, Zara, C&A.

Przejdź do artykułu
UX Writing

Jak tworzyć microcopy przyjazne dla użytkowników?

16/11/2021

Pewien starszy pan udzielił mi jednej z najlepszych porad, jakie może otrzymać UX writer, content designer, a może projektant w ogóle. Nie tyle tej porady udzielił, ile w praktyce zademonstrował, co znaczy być dobrym twórcą treści przyjaznych dla użytkowników.

Przejdź do artykułu